Autoři knihy Návod na ženy

sofi-300Mgr. Dana-Sofie Šlancarová – přední světová propagátorka tématu ženské cykličnosti. Zakladatelka projektu Cyklická žena®, spoluzakladatelka projektu Návod na ženy, lektorka cyklických a snových kurzů, překladatelka (například knihy Cyklická žena od Mirandy Gray), spisovatelka. Majitelka nakladatelství OSULE, firmy Cyklická žena, s.r.o., a e-shopu Pro vědomý život .cz.

Miluje cykličnost a vědomý život – to znamená, že tak žije a zároveň tyto principy předává dál. Ve firmách učí cyklický time management, koučuje a konzultuje, a také pořádá „menstruační večírky“, což jsou populární večerní workshopy určené pro ženy i muže, které odpovídají na všechny otázky ohledně toho, co „kdy chtěli vědět o menstruaci, ale báli se zeptat“. V posledních letech organizuje také velmi populární cyklické kurzy pro mámy a jejich dospívající dcery.

Její vášní je psaní a fotografování. Autorka knih Balijský deník Cyklické ženy a 7 návyků efektivní Cyklické ženy. Spolu s Erikem Hutterem napsala knihy Návod na ženy, Objevte svůj ostrov pokladů a Čína je Čína. Autorka projektu Cesty vášně.

www.dana-sofie.cz / www.cyklickazena.cz / www.cestyvasne.cz / www.provedomyzivot.cz

erik-300Erik Hutter – původní profesí ajťák, dnes kouč a mentor a také podnikatel a investor. Miluje objevování a dobrodružství a rád se označuje za šťastného člověka – právě proto, že přijal nekonečnou výuku ve Škole života jako úžasnou dobrodružnou hru. Spoluzakladatel projektu Návod na ženy a e-shopu Pro vědomý život .cz.

Od té doby, co objevil ženskou cykličnost, se stal jejím nadšeným propagátorem, protože na vlastní kůži poznal a vyzkoušel, jak velký přínos tyto znalosti mohou mít pro životy mužů i žen. Všechny tyto vědomosti také využívá ve své praxi kouče.

Je propagátorem vědomého života, díky kterému si můžeme plnit své sny a žít naplno bez kompromisů.

Autor e-booku Návod na štěstí. Spolu s Danou-Sofií Šlancarovou napsal knihy Návod na ženy, Objevte svůj ostrov pokladů a Čína je Čína.

www.erikhutter.cz / www.navodnazeny.cz