Autoři knihy Návod na ženy

sofi-300Dana-Sofie Šlancarová – vystudovala češtinu a angličtinu a dlouho působila na volné noze jako překladatelka, korektorka, fotografka a novinářka. Majitelka nakladatelství OSULE a zakladatelka projektu Cyklická žena®.

Miluje cykličnost a vědomý život – to znamená, že tak žije a zároveň tyto principy předává dál. Ve firmách učí cyklický time management, koučuje a konzultuje, a také pořádá „menstruační večírky“, což jsou populární večerní workshopy určené pro ženy i muže, které odpovídající na všechny otázky ohledně toho, co „kdy chtěli vědět o menstruaci, ale báli se zeptat“.

Její vášní je psaní a fotografování. Autorka knih Balijský deník Cyklické ženy a 7 návyků efektivní Cyklické ženy. Autorka projektu Cesty vášně.

www.dana-sofie.cz / www.cyklickazena.cz / www.cestyvasne.cz

erik-300Erik Hutter – původní profesí ajťák, dnes kouč a mentor a také podnikatel a investor. Miluje objevování a dobrodružství a rád se označuje za šťastného člověka – právě proto, že přijal nekonečnou výuku ve Škole života jako úžasnou dobrodružnou hru. V projektu Cyklická žena® a v nakladatelství OSULE působí na pozici výkonného a finančního ředitele.

Od té doby, co objevil ženskou cykličnost, se stal jejím nadšeným propagátorem, protože na vlastní kůži poznal a vyzkoušel, jak velký přínos tyto znalosti mohou mít pro životy mužů i žen. Všechny tyto vědomosti také využívá ve své praxi kouče.

Je propagátorem vědomého života, díky kterému si můžeme plnit své sny a žít naplno bez kompromisů.

Autor e-booku Návod na štěstí.

www.erikhutter.cz / www.navodnazeny.cz / www.provedomyzivot.cz