Co když ve vztahu neklape sex?

Znáte Aleše Kalinu? Je to náš přední český kouč a autor metody Emočních rovnic, která dokáže přerovnat ve vašem životě hodně věcí tak, aby vám konečně fungovaly k vaší spokojenosti.

V únoru 2016 byla hostem jeho živého webináře i Dana-Sofie Šlancarová a to na téma docela lechtivé: Co když ve vztahu neklape sex?

Aleš si málokdy bere servítky a ptá se narovinu a bez obalu – a takové to bylo i tentokrát;-)

Takže jestli chcete vědět, jak často Aleš Kalina myslí na sex nebo jaký je pro Danu-Sofi rozdíl mezi sexem a milováním, co je to sexuální a vztahová nekompatibilita a jak na ni, nebo co je to sexuální barometr a jak vám může pomoci s vyladěním vašeho vztahu, pusťte si záznam tohoto webináře.

Dana-Sofie mluví i o tom, kde a jak můžete znovunalézt lásku a vášeň ve vašem vztahu, i když se zdá, že už několik let skomírá – a také o tom, jak se mění chuť ženy na sex podle jejích měsíčních i životních fází.

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:


Novinky, akce, inspirativní články...

Naší vášní ve firmě Cyklická žena, s.r.o. je pro vás neustále chystat nové produkty a inspirace z oblasti cykličnosti i vědomého života. Zajímají vás tato témata a chcete zůstat v obraze? Zadejte svůj e-mail - a naše inspirace je vaše. A když toho budete mít dost, vždycky se můžete jedním kliknutím odhlásit. :-) Vaše osobní data hlídáme jako ostříž (jak to děláme, se dočtete tady).

... každou neděli ve vaší e-mailové schránce!

Napište komentář

* Povinné údaje