Denisa: On chce sex, ona ne… co s tím?

 

Ženy jsou jiné než muži nejen proto, že jsou cyklické. Ženy jsou v určitých ohledech také mnohem citlivější – a „lépe“ si pamatují – což může někdy přinášet komplikace.

V sexu to znamená například to, že pokud se ženě nepovedl den, někdo ji naštval (třeba partner), ani večerní milování nebude úplně ono, protože žena si s sebou ponese všechno, co za ten den zažila. Muži to mají v tomto ohledu většinou jednodušší, protože dokážou vypnout hlavu a minulost hodit za hlavu.

Jak tedy naladit ženu na milování, když se zdá, že zrovna nechce, nemá náladu, je premenstruační, unavená a svého partnera by nejraději vystřelila na Měsíc?

A co může dělat žena sama, aby si začala milování více užívat?

Pusťte si 6minutové video Denisy Říha Palečkové:

 

A pokud vás zajímá, jakou radu na toto téma má muž, Richard Vojík, pusťte si toto video.

Denisa Říha Palečková: přední česká lektorka v oblasti intimity a vztahů. Denisa přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Je tvůrkyní centra masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Richardem Vojíkem a Josephem Kramerem, PhD., přinesla z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení. V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem nabídnout benefity práce s tělem široké veřejnosti i certifikaci profesionálů.

Je spoluautorkou výukového DVD k legendárnímu rituálu celostní smyslné masáže Umění doteku.

www.denisaarichard.cz / www.kurzypropary.cz

 

thajsko_pary

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho dále:

Napište komentář

* Povinné údaje